VPS-сервер — що це таке і для чого він потрібен

  • VPS-сервер — що це таке і для чого він потрібен

Віртуальний сервер або VPS (VDS) — це продукт віртуалізації апаратного сервера. Іншими словами, це програмне середовище, що емулює роботу фізичного сервера у віртуальному просторі. З погляду користувача - це повний аналог "справжнього" сервера, і відрізняється від останнього лише меншою швидкодією та урізаним обсягом доступної пам'яті.

Навіщо ж потрібен такий VDS https://vps-up.online/, якщо можна скористатися повноцінним виділеним сервером? Справа в тому, що на одному фізичному сервері можна розмістити до сотні програмних емуляторів. Звідси очевидний основний профіт —  гігантська економія. VPS обійдеться нехай не в сотню разів, але точно на порядок дешевше, ніж оренда фізичного сервера. Крім того, кожен з “віртуалів” можна налаштувати під конкретного користувача.

Та й можливості VPS не такі вже малі. Нехай вони відстають від потужності фізичних серверів, але рішуче перевершують віртуальні хостинги. Звідси випливає їхня основна цільова аудиторія: такий варіант вибирають користувачі, які не мають ресурсів для оренди (а тим більше — покупки) “залізного” сервера, але вже переросли  можливості, які може дати хостинг.

Також до цього варіанту часто вдаються користувачі, які потребують інструменту, який “заточений” точно під їхні специфічні запити. Зокрема, які потребують автономного адміністрування та інших потреб, які не в змозі закрити хостинг. Наприклад, на які можна встановити будь-яку операційну систему та працювати з будь-якими мовами програмування незалежно від рішень фізичного сервера-носія цілком.

Не можна не відзначити і більш високий рівень захисту даних і цифрової безпеки, якою характеризується VPS. Він, як правило, демонструє стабільну роботу та безперебійний доступ до інформації.

VPS та VDS – у чому різниця

Часто для позначення віртуального сервера можна зустріти абревіатури VPS та VDS. Чи є між ними якісь відмінності? Ці скорочення означають virtual private server і virtual dedicated server, тобто віртуальний приватний або виділений сервер відповідно. У будь-якому випадку ці абревіатури означають те саме і повністю тотожні.

Більш детальніше можна прочитати на сайті: https://vps-up.online/blog/what-is-the-vps-server-for/.

З якою метою використовуються віртуальні сервери?

Існує безліч сфер застосування для VPS-серверів. Ми виділимо лише деякі з них:

  1. Хостинг для веб-студій. Віртуальний сервер служить справжнім будівельним майданчиком для створення та обкатки сайту до того, як його випустять у вільне плавання хвилями великого інтернету. Використання VPS позбавляє необхідності орендувати сервер, що знижує витрати на розробку сторінки, приносячи прибуток як веб-майстру, так і замовнику.
  2. Майданчик для розміщення сайту. У віртуальному просторі, звичайно ж, можна не тільки будувати та обкатувати сайт, але й здійснювати його робоче використання за прямим призначенням. Таке рішення дозволяє розмістити на одному фізичному сервері декілька сайтів формату інтернет-магазин чи файлообмінник. Причому, кожен із цих ресурсів можна налаштовувати і адмініструвати, незалежно від інших, розміщених на тому самому носії.
  3. Бізнес-майданчик. Багато бізнес-процесів вимагають зберігання великого обсягу інформації та швидкого безперебійного доступу до потрібних даних. І тут оренда VPS стає оптимальним варіантом. Крім того, це чудове рішення для організації віддаленої роботи працівників.
  4. Організація CRM-системи. Власний віртуальний сервер дозволяє інтегрувати всі канали надходження запитів користувача (месенджери, соцмережі, електронну пошту, телефонію) в єдину воронку продажів і інтегрувати її в систему електронного офісу. Це дозволяє уникнути втрати клієнтів через технічні збої або людський фактор (помилок у роботі менеджменту).
  5. ІР-телефонія. Незважаючи на велику кількість сучасних засобів комунікації, голосове спілкування за допомогою телефонії все ще залишається найважливішим каналом зв'язку. Велика компанія з власним кол-центром або службою підтримки потребує організації багатоканальної телефонної системи, в якій безліч фахівців можуть відповісти клієнту по тому самому номеру. Раніше для вирішення таких завдань були дорогі міні-АТС, тепер вирішити питання можна за допомогою віртуальної телефонної станції на базі VPS.
  6. Внутрішній комунікаційний центр. До цієї послуги також вдаються великі компанії, які потребують інструментів для зручного, ефективного, а головне — захищеного засобу обміну внутрішньою інформацією, яку не можна довіряти мережі інтернет. Подібна система може включати власний поштовий сервер, закритий чат, файлообмінник і т.д. VPS є оптимальною платформою для таких рішень.

І це лише невеликий приклад кола завдань, які вирішуються за допомогою віртуальних серверів. Завдяки можливостям гнучкого налаштування не важко вибрати віртуальний сервер, що відповідає вашим запитам за доступними тарифами.

2023-09-13 13:40:01
0
462

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

3D-телевизоры последнего поколения: LG и Samsung. Какой лучше?

3D-телевизоры последнего поколения: LG и Samsung. Какой лучше?

В данном обзоре мы попытаемся разобрать отличия между двумя телевизорами с поддержкой 3D - LG LX9500 и Samsung C8000. Данные модели телевизоров будут оцениваться по перекрестным искажениям 3D-режима, по глубине 3D-эффекта по эффективности 3D-очков. Глубина и качество изображения в 3D-режимеКак Samsung C8000, так и LG LX9500 продемонстрировали очень хорошую глубину изображения 3D. На заднем и перед..

2019-06-20 10:20:29
0
1831
Прицелы

Прицелы

Наш интернет-магазин AllBay предлагает качественные оптические прицелы от лучших компаний-производителей. Не секрет, что каждый охотник, собираясь в увлекательное путешествие по миру природы, мечтает вернуться со стоящей добычей. Мастерство, оружие и острое зрение являются отличным подспорьем в процессе охоты, но зачастую этого недостаточно, ведь глаз человека имеет весьма ограниченные возможности..

2019-03-22 01:26:56
0
629
Fitbit больше не взимает плату за просмотр данных о здоровье

Fitbit больше не взимает плату за просмотр данных о здоровье

Fitbit объявил, что собирается частично исправить одну из самых раздражающих функций своего сервиса, которая затрагивала такие продукты, как смарт часы.Эта особенность заключалась в том, что любой, кто хотел увидеть свои собственные исторические данные о здоровье Fitbit, должен был заплатить, чтобы получить к ним доступ. Информация, такая как изменение частоты сердечных сокращений, частота дыхания..

2023-03-15 13:59:44
0
1019
Обзор мыши Logitech RX300

Обзор мыши Logitech RX300

Протестировать любое новое железо или совсем новенький девайс всегда приятно и интересно, вот и на этот раз я приступлю к тестированию оптической мышки от компании Logitech, а именно Logitech RX 300. На мыши подобного типа, не дорогие геймерские делается мало обзором, поэтому приступим.Мышь  RX 300 оснащена оптикой  800 dpi, которая показывает 4.7 мегапикселя за секунду.Мышь лежит в рука..

2019-06-07 10:50:37
0
913
Как выбирать светофильтры

Как выбирать светофильтры

Световые фотофильтры – это необходимый аксессуар каждого фотографа. С помощью таких световых фильтров, как и при использовании специального освещения, можно добиться разных и полезных световых эффектов.Если Вы любитель классической черно-белой фотографии, а соответствующую фотопленку найти трудно, рекомендуется приобрести специальный фотофильтр, при съемке с которым вы получите черно-белые снимки...

2019-03-09 17:59:41
0
557
Обзор нетбука - Asus Eee PC 1001PXD

Обзор нетбука - Asus Eee PC 1001PXD

Первоначально нетбуки позиционировались как более дешевая, мобильная замена полноценным ноутбукам. Однако со временем они становились все более функциональными, красивыми и соответственно дорогими. При этом многие покупатели хотят купить именно дешевый нетбук, пусть и лишенный некоторого, зачастую ненужного функционала, Asus Eee PC 1001PXD - именно такой.ДизайнНетбук входит в семейство - Seashell,..

2019-06-05 17:32:20
0
807
Как выбирать утюги

Как выбирать утюги

Выбирая утюг, следует уделить наличию дополнительных функций утюга, мощности и другим немало важным факторам. В настоящее время производители утюгов особое внимание уделяют рабочей подошве. И это не случайно. Ведь именно рабочая подошва контактирует с тканью Вашей одежды во время глажки. Для того чтобы подошва наносила минимум вреда Вашей одежде, компании-производители изготавливают ее покрытие из..

2019-03-09 18:31:51
0
513
Классические и акустические гитары

Классические и акустические гитары

Акустическая гитара – это один из самых распространенных и популярных музыкальных инструментов, звук которого возникает в результате колебания струн. Это колебание усиливается за счет резонирующего корпуса. Без этого музыкального инструмента сложно представить хоть один из существующих музыкальных стилей. Акустическая гитара играет основную роль в таких жанрах, как рок, блюз, авторская песня, куби..

2019-03-18 21:00:17
0
664
Oppo официально анонсировала серию Find X6 и X6 Pro

Oppo официально анонсировала серию Find X6 и X6 Pro

Oppo наконец-то представила смартфоны Find X6 и Find X6 Pro после нескольких недель утечек, и оба телефона в значительной степени соответствуют нашим ожиданиям, основываясь на прошлых слухах. Оба телефона заменяют Find X5 и Find X5 Pro соответственно.Oppo Find X6 — это базовая модель, и в результате она имеет несколько отличий от флагмана Find X6 Pro.Начиная с Find X6, телефон Oppo поставляется с ..

2023-03-21 08:29:53
0
774