VPS-сервер — що це таке і для чого він потрібен

  • VPS-сервер — що це таке і для чого він потрібен

Віртуальний сервер або VPS (VDS) — це продукт віртуалізації апаратного сервера. Іншими словами, це програмне середовище, що емулює роботу фізичного сервера у віртуальному просторі. З погляду користувача - це повний аналог "справжнього" сервера, і відрізняється від останнього лише меншою швидкодією та урізаним обсягом доступної пам'яті.

Навіщо ж потрібен такий VDS https://vps-up.online/, якщо можна скористатися повноцінним виділеним сервером? Справа в тому, що на одному фізичному сервері можна розмістити до сотні програмних емуляторів. Звідси очевидний основний профіт —  гігантська економія. VPS обійдеться нехай не в сотню разів, але точно на порядок дешевше, ніж оренда фізичного сервера. Крім того, кожен з “віртуалів” можна налаштувати під конкретного користувача.

Та й можливості VPS не такі вже малі. Нехай вони відстають від потужності фізичних серверів, але рішуче перевершують віртуальні хостинги. Звідси випливає їхня основна цільова аудиторія: такий варіант вибирають користувачі, які не мають ресурсів для оренди (а тим більше — покупки) “залізного” сервера, але вже переросли  можливості, які може дати хостинг.

Також до цього варіанту часто вдаються користувачі, які потребують інструменту, який “заточений” точно під їхні специфічні запити. Зокрема, які потребують автономного адміністрування та інших потреб, які не в змозі закрити хостинг. Наприклад, на які можна встановити будь-яку операційну систему та працювати з будь-якими мовами програмування незалежно від рішень фізичного сервера-носія цілком.

Не можна не відзначити і більш високий рівень захисту даних і цифрової безпеки, якою характеризується VPS. Він, як правило, демонструє стабільну роботу та безперебійний доступ до інформації.

VPS та VDS – у чому різниця

Часто для позначення віртуального сервера можна зустріти абревіатури VPS та VDS. Чи є між ними якісь відмінності? Ці скорочення означають virtual private server і virtual dedicated server, тобто віртуальний приватний або виділений сервер відповідно. У будь-якому випадку ці абревіатури означають те саме і повністю тотожні.

Більш детальніше можна прочитати на сайті: https://vps-up.online/blog/what-is-the-vps-server-for/.

З якою метою використовуються віртуальні сервери?

Існує безліч сфер застосування для VPS-серверів. Ми виділимо лише деякі з них:

  1. Хостинг для веб-студій. Віртуальний сервер служить справжнім будівельним майданчиком для створення та обкатки сайту до того, як його випустять у вільне плавання хвилями великого інтернету. Використання VPS позбавляє необхідності орендувати сервер, що знижує витрати на розробку сторінки, приносячи прибуток як веб-майстру, так і замовнику.
  2. Майданчик для розміщення сайту. У віртуальному просторі, звичайно ж, можна не тільки будувати та обкатувати сайт, але й здійснювати його робоче використання за прямим призначенням. Таке рішення дозволяє розмістити на одному фізичному сервері декілька сайтів формату інтернет-магазин чи файлообмінник. Причому, кожен із цих ресурсів можна налаштовувати і адмініструвати, незалежно від інших, розміщених на тому самому носії.
  3. Бізнес-майданчик. Багато бізнес-процесів вимагають зберігання великого обсягу інформації та швидкого безперебійного доступу до потрібних даних. І тут оренда VPS стає оптимальним варіантом. Крім того, це чудове рішення для організації віддаленої роботи працівників.
  4. Організація CRM-системи. Власний віртуальний сервер дозволяє інтегрувати всі канали надходження запитів користувача (месенджери, соцмережі, електронну пошту, телефонію) в єдину воронку продажів і інтегрувати її в систему електронного офісу. Це дозволяє уникнути втрати клієнтів через технічні збої або людський фактор (помилок у роботі менеджменту).
  5. ІР-телефонія. Незважаючи на велику кількість сучасних засобів комунікації, голосове спілкування за допомогою телефонії все ще залишається найважливішим каналом зв'язку. Велика компанія з власним кол-центром або службою підтримки потребує організації багатоканальної телефонної системи, в якій безліч фахівців можуть відповісти клієнту по тому самому номеру. Раніше для вирішення таких завдань були дорогі міні-АТС, тепер вирішити питання можна за допомогою віртуальної телефонної станції на базі VPS.
  6. Внутрішній комунікаційний центр. До цієї послуги також вдаються великі компанії, які потребують інструментів для зручного, ефективного, а головне — захищеного засобу обміну внутрішньою інформацією, яку не можна довіряти мережі інтернет. Подібна система може включати власний поштовий сервер, закритий чат, файлообмінник і т.д. VPS є оптимальною платформою для таких рішень.

І це лише невеликий приклад кола завдань, які вирішуються за допомогою віртуальних серверів. Завдяки можливостям гнучкого налаштування не важко вибрати віртуальний сервер, що відповідає вашим запитам за доступними тарифами.

2023-09-13 13:40:01
0
761

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Отбойные молотки

Отбойные молотки

Функцией отбойного молотка является удар максимальной мощности. Отбойные молотки используют при разрушении строительных материалов, при пробивании ниш и проемов, прокладывании штроб, пробивании бетона, рыхлении грунта, удалении асфальта, рубке металла.По типу привода различают отбойные молотки:Пневматические.Электрические.Бензиновые.Корпус отбойного молотка выполняют из прочного пластика в целях п..

2019-03-27 16:45:56
0
719
Комфорт та здоров'я: роль кондиціонерів у сучасному житті

Комфорт та здоров'я: роль кондиціонерів у сучасному житті

У сучасному світі кондиціонер став не просто предметом розкоші, а необхідністю для створення комфортного мікроклімату вдома чи в офісі. Однією з основних переваг магазинів кондиціонерів Хмельницький є здатність їх товарів створювати комфортні температурні умови у будь-яку пору року. Вибір кондиціонера вимагає уважного підходу, оскільки на ринку представлений широкий асортимент моделей, що відрізня..

2024-05-20 15:50:15
0
58
Обзор телефона Huawei G6600

Обзор телефона Huawei G6600

Сегодня мы рассмотрим недавно анонсированную модель от Huawei. Этим аппаратом является G6600.Аппараты  с  QWERTY-клавиатурой  это год стали как никогда популярны среди покупателей разного уровня. Это связано с тем что каждый день у потребителя меняются запросы. Большинство людей  начало больше пользоваться  смс,  разными социальными сетями и многими другими интернет р..

2019-06-05 15:19:12
0
903
Аксессуары для мобильных телефонов

Аксессуары для мобильных телефонов

Каждый владелец мобильного телефона однажды сталкивался с выбором аксессуаров для сотового. Сегодня аксессуары для мобильных телефонов представлены в огромном ассортименте, как и модельный ряд самих телефонов. Поэтому выбор сделать не так просто.Интернет-магазин AllBay представляет аксессуары для мобильных телефонов самых разных моделей. На страницах нашего каталога каждый найдет себе подходящий а..

2019-03-11 00:41:51
0
2744
Детские матрасы

Детские матрасы

Все любящие родители стремятся своему малышу создать наиболее комфортные условия для развития и роста, поэтому и все что покупается для малыша должно быть только самым лучшим и качественным.Когда идет речь об обустройстве спального места для новорожденного следует позаботиться о покупке качественного детского матраса, который создаст для малыша наиболее комфортные условия для сна.Детские матрасы в..

2019-03-26 20:56:17
0
967
Велонасосы

Велонасосы

Велонасос является одним из самых необходимых аксессуаров любителей велоспорта. Подкачка колес должна проводиться регулярно, чтобы держать их в постоянном тонусе, поэтому если вы отправляетесь в дальнее путешествие обязательно возьмите с собой это приспособление.Современный ассортимент таких изделий довольно широк. Есть полноценные напольные модели и легкие компактные дорожные варианты.Напольные с..

2019-03-21 15:40:21
0
742
Які бувають Pixel? Еволюція серії смартфонів від Google

Які бувають Pixel? Еволюція серії смартфонів від Google

Весною 2024 року запланований анонс 9-го покоління смартфонів Google Pixel, на яке так чекають шанувальники бренду. Але що було до нього? Як з'явилися та розвивалися смартфони Гугл Піксель і за що ми їх так любимо?Перша серія смартфонів Google вийшла у 2010 році. Дебютний Nexus One популярним не став. Однак все змінилося з виходом у 2016 році нової лінійки Pixel.Концепція смартфонів PixelПісля нев..

2024-03-10 11:02:23
0
453
Роботы, трансформеры

Роботы, трансформеры

Сложно найти игрушку более желанную каждым мальчишкой, чем роботы трансформеры. Секрет успеха трансформеров заключается в том, что, по сути, эта игрушка представляет собой 2 в 1, обладая уникальной способностью поочередно превращаться в любимые игрушки мальчиков - роботов и машинки.Игрушки трансформеры появились на свет благодаря совместной американо-японской компании, задумавшей выпустить принцип..

2019-03-26 17:51:42
0
1203
Для укладки волос

Для укладки волос

Волосы во все времена считались одним из главных украшений любой барышни. Распущенные или уложенные в прическу, короткие или длинные, вьющиеся или прямые — ухоженные, здоровые волосы выглядят великолепно! Но чтобы Ваша прическа всегда оставалась на высоте, потребуется заручиться поддержкой косметических средств по уходу за волосами и аксессуаров для укладки.Фен является одним из самых незаменимых ..

2019-03-19 21:55:02
0
656