Переваги використання гофрокартону: рекомендації від компанії Карт-Пак

  • Переваги використання гофрокартону: рекомендації від компанії Карт-Пак

Екологічна упаковка — це упаковка, яка на 100% підлягає переробці.

Гофрокартон є однією з найбільш екологічно чистих на ринку. Він складається лише з натуральної сировини (деревної целюлози, крохмального клею та 80% переробленого паперу), тому на 100% підлягає відновленню, 100% переробці та 100% біологічному розкладанню. Навіть обробка та друк гофрованого картону є екологічно чистими: фарби переважно на водній основі.

Сьогодні роздрібні торговці вже переробляють понад 95% гофрокартону, який вони використовують. Більшість споживачів також беруть участь: 73% вірять в довговічність упаковки з гофрокартону і не менше 79% знають, що папір і картон кращі за пластик.

Як виготовляється гофрокартон?

Гофрокартон — вид картону, який складається з кількох шарів паперу з одним або декількома гофрованими проміжними шарами.

Для цього використовуються два типи паперу:

  • шар гофрованого паперу або середовище для гофрування;
  • гладкий шар паперу або вкладиші.

Крім паперу, основними добавками для гофрокартону є клеї на основі крохмалю та фарби на водній основі. Також логічно, що викиди CO2 від гофрованого картону є надзвичайно низькими: 1 тонна протягом життєвого циклу еквівалентна викидам CO2 у 784 кілограми. З алюмінієм і пластиком цей показник у 4-6 разів вищий. Жоден виробник не докладає більше зусиль для зменшення споживання енергії, ніж паперово-картонна промисловість. До речі, чи знаєте ви, що галузь виробництва гофрокартону в Європі частково відповідає за збільшення 17 мільйонів гектарів лісів, якими керують екологічно? Щороку виростає на 33% більше нових дерев, ніж вирубують. Ці ліси перетворюють CO2 на кисень, і таким чином коло замикається.

Гофрокартон знижує витрати на логістику овочів і фруктів

За допомогою гофрованого картону як транспортної упаковки для фруктів і овочів компанії заощаджують не менше 28% на витратах на логістику. Ці пакунки мають спеціальну етикетку, що робить їх ідеальними для штабелювання на піддонах і контейнерах у рулонах. Таким чином не витрачається вантажний простір. Крім того, розподільники ніколи не працюють з повітрям; Упаковка просто збирається та переробляється після використання.

Як з гофрокартону зробити коробку?

Щоб зробити американку-розкладачку з листа гофрокартону, потрібні лінії згину і прорізи (вирізи). Правильна довжина і ширина ящика встановлюються на верстаті. Потім коробку заклеюють. Склеювання здійснюється фальцевально-клейовою машиною, яка складає та склеює коробку в потрібному місці.

Міцний, довговічний і економічний

Ці типи коробок довговічні та міцні, тому упаковані речі рідко пошкоджуються під час транспортування. Гофрокартон - це тип картонного матеріалу, який має структурну жорсткість і тонку амортизаційну здатність. Таким чином, вони також можуть витримати велику вагу.Крім того, вони мають гарну розривну силу та міцність, що робить їх ідеальним варіантом для транспортування на великі відстані. Ці коробки можна легко та швидко забивати, змінювати форму та різати. Крім того, вони також економічно вигідні. Це ще одна велика перевага використання цих коробок у транспортній упаковці. Зазвичай їх купують оптом, і ви можете легко знайти їх у багатьох інтернет-магазинах. Ці коробки широко доступні та постачаються постачальниками протягом багатьох років. Така тара має дуже дешеву ціну.

Дружній до природи

Гофрокартон підлягає переробці. Це дозволяє їх повторно використовувати та змінювати форму після певного процесу переробки. Використовуючи ці ящики для транспортування та зберігання, ви не тільки сприяєте збереженню навколишнього середовища, але й ваш бізнес робить внесок у зелену економіку. Крім того, матеріали, які використовуються у виробництві гофроящиків, є органічними і не використовуються шкідливі хімікати. Перероблені коробки доступні за дуже низькими цінами, що робить їх ідеальними для пакування.

2022-08-26 06:07:33
0
1088

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Обзор материнской платы Asus M5A78L-M LX AM3 mATX

Обзор материнской платы Asus M5A78L-M LX AM3 mATX

Когда речь идет о новых процессорах AMD  FX, то подразумевается, прежде всего, очень мощный компьютер. Всё-таки, эти процессоры, исключая несколько бюджетных моделей, стоят хороших денег, обладают большими частотами, 6 или 8 ядрами, да и сама компания AMD презентовала линейку FX, как высокопроизводительную. Конечно, пользователь будет предпочитать адекватную системную плату, учитывая стоимост..

2019-06-07 13:46:46
0
5073
Фоторамки

Фоторамки

Существует старинная традиция – размещать живописные полотна на стенах. Но время изменилось и на замену полотнам и холстам пришли обожаемые всеми фотографии и фоторамки. Для чего хранить фотографии в пыльном альбоме, если есть возможность поместить их в рамки для фотографий! На стенах, на столах, на полках или комодах – фоторамка повсюду хорошо впишется в интерьер и будет великолепно смотреться!&n..

2019-03-10 18:00:55
0
893
Велонасосы

Велонасосы

Велонасос является одним из самых необходимых аксессуаров любителей велоспорта. Подкачка колес должна проводиться регулярно, чтобы держать их в постоянном тонусе, поэтому если вы отправляетесь в дальнее путешествие обязательно возьмите с собой это приспособление.Современный ассортимент таких изделий довольно широк. Есть полноценные напольные модели и легкие компактные дорожные варианты.Напольные с..

2019-03-21 15:40:21
0
776
Ванночки

Ванночки

Когда новорожденного малыша привозят домой и первый восторг по поводу появления нового члена семьи немного утихает, первым серьезным мероприятием, к которому тщательно готовятся новоиспеченные родители, является, конечно, купание.Неотъемлемым атрибутом данного процесса является специальная детская ванночка. Разумеется, выбрать и приобрести данный аксессуар следует заранее, поскольку ванночки для н..

2019-03-27 00:11:55
0
789
Как выбрать планшет?

Как выбрать планшет?

Планшет - это универсальный гаджет, который будет полезен и взрослым, и детям. Это полноценный компьютер, но при этом он не имеет клавиатуры, как и современный смартфон. Однако есть специальные клавиатуры, которые можно приобрести дополнительно и подключить к своему устройству и использовать его как полноценный ноутбук или ПК.Перед тем, как купить планшет в Казахстане, следует знать, как правильно..

2022-12-02 10:34:32
0
13469
Лупы

Лупы

В современном мире достаточно непросто обойтись без оптической лупы, если вы имеете специфику работы с мелкими деталями или текстами, а также если это просто ваше хобби. При этом не обязательно не иметь отличное зрение, просто лупа так прочно вошла в нашу повседневную жизнь, что иногда мы забываем, какой большой объём работы это умное устройство осуществляет за нас.Слово «лупа» - французского прои..

2019-03-10 23:38:15
0
891
Новый уровень дизайна умных часов от Huawei Watch Ultimate

Новый уровень дизайна умных часов от Huawei Watch Ultimate

В последних умных часах Huawei используется материал корпуса, которого мы раньше не видели, они единственные в своем роде.Huawei расширяет линейку смарт часов с подключением к Интернету и в своих последних моделях — выводит роскошные дизайнерские материалы на новый уровень, а водные виды спорта — на уровень выше. С Huawei Watch Ultimate компания пытается превзойти Apple Watch Ultra с точки зрения ..

2023-03-23 09:36:52
0
1027
Как выбрать плазму

Как выбрать плазму

Современный ассортимент помогает выбрать плазменную панель быстро и просто. Следует уделить внимание всего нескольким факторам для успешной покупки этой техники: учитывать размеры комнаты и некоторые особенности плазменных панелей.Наилучшей покупкой плазменной панели будет покупка целого комплекта приборов для домашнего кинотеатра. Не секрет, что плазменные панели не оснащаются ТВ-тюнером, поэтому..

2019-03-10 00:21:00
0
753
Наушники

Наушники

Хотите купить наушники качественные, хорошие и по приемлемой цене? Думаете, что практически невозможно купить наушники в Киеве, чтобы и по цене были подходящие и по качеству? Возможно, Вы правы. Чтобы приобрести действительно хороший товар нужно потратить большое количество времени и сил для посещения магазинов и супермаркетов электроники. Нужно изучить ассортимент в каждом из них, нужно приценить..

2019-03-11 04:15:29
0
754