Переваги використання гофрокартону: рекомендації від компанії Карт-Пак

  • Переваги використання гофрокартону: рекомендації від компанії Карт-Пак

Екологічна упаковка — це упаковка, яка на 100% підлягає переробці.

Гофрокартон є однією з найбільш екологічно чистих на ринку. Він складається лише з натуральної сировини (деревної целюлози, крохмального клею та 80% переробленого паперу), тому на 100% підлягає відновленню, 100% переробці та 100% біологічному розкладанню. Навіть обробка та друк гофрованого картону є екологічно чистими: фарби переважно на водній основі.

Сьогодні роздрібні торговці вже переробляють понад 95% гофрокартону, який вони використовують. Більшість споживачів також беруть участь: 73% вірять в довговічність упаковки з гофрокартону і не менше 79% знають, що папір і картон кращі за пластик.

Як виготовляється гофрокартон?

Гофрокартон — вид картону, який складається з кількох шарів паперу з одним або декількома гофрованими проміжними шарами.

Для цього використовуються два типи паперу:

  • шар гофрованого паперу або середовище для гофрування;
  • гладкий шар паперу або вкладиші.

Крім паперу, основними добавками для гофрокартону є клеї на основі крохмалю та фарби на водній основі. Також логічно, що викиди CO2 від гофрованого картону є надзвичайно низькими: 1 тонна протягом життєвого циклу еквівалентна викидам CO2 у 784 кілограми. З алюмінієм і пластиком цей показник у 4-6 разів вищий. Жоден виробник не докладає більше зусиль для зменшення споживання енергії, ніж паперово-картонна промисловість. До речі, чи знаєте ви, що галузь виробництва гофрокартону в Європі частково відповідає за збільшення 17 мільйонів гектарів лісів, якими керують екологічно? Щороку виростає на 33% більше нових дерев, ніж вирубують. Ці ліси перетворюють CO2 на кисень, і таким чином коло замикається.

Гофрокартон знижує витрати на логістику овочів і фруктів

За допомогою гофрованого картону як транспортної упаковки для фруктів і овочів компанії заощаджують не менше 28% на витратах на логістику. Ці пакунки мають спеціальну етикетку, що робить їх ідеальними для штабелювання на піддонах і контейнерах у рулонах. Таким чином не витрачається вантажний простір. Крім того, розподільники ніколи не працюють з повітрям; Упаковка просто збирається та переробляється після використання.

Як з гофрокартону зробити коробку?

Щоб зробити американку-розкладачку з листа гофрокартону, потрібні лінії згину і прорізи (вирізи). Правильна довжина і ширина ящика встановлюються на верстаті. Потім коробку заклеюють. Склеювання здійснюється фальцевально-клейовою машиною, яка складає та склеює коробку в потрібному місці.

Міцний, довговічний і економічний

Ці типи коробок довговічні та міцні, тому упаковані речі рідко пошкоджуються під час транспортування. Гофрокартон - це тип картонного матеріалу, який має структурну жорсткість і тонку амортизаційну здатність. Таким чином, вони також можуть витримати велику вагу.Крім того, вони мають гарну розривну силу та міцність, що робить їх ідеальним варіантом для транспортування на великі відстані. Ці коробки можна легко та швидко забивати, змінювати форму та різати. Крім того, вони також економічно вигідні. Це ще одна велика перевага використання цих коробок у транспортній упаковці. Зазвичай їх купують оптом, і ви можете легко знайти їх у багатьох інтернет-магазинах. Ці коробки широко доступні та постачаються постачальниками протягом багатьох років. Така тара має дуже дешеву ціну.

Дружній до природи

Гофрокартон підлягає переробці. Це дозволяє їх повторно використовувати та змінювати форму після певного процесу переробки. Використовуючи ці ящики для транспортування та зберігання, ви не тільки сприяєте збереженню навколишнього середовища, але й ваш бізнес робить внесок у зелену економіку. Крім того, матеріали, які використовуються у виробництві гофроящиків, є органічними і не використовуються шкідливі хімікати. Перероблені коробки доступні за дуже низькими цінами, що робить їх ідеальними для пакування.

2022-08-26 06:07:33
0
958

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Обзор Samsung I9003 Galaxy S scLCD

Обзор Samsung I9003 Galaxy S scLCD

Вслед за ошеломляющим успехом Samsung Galaxy S появилось более дешевая версия этого аппарата - Samsung I9003 Galaxy S Super Clear LCD. Отличие от первоначальной модели состоит в другой технологии экрана и в некоторых других незначительных аппаратных изменениях. Проще говоря, для покупателя не будет очевидной разницы при выборе между этими двумя моделями: тот же дизайн, та же диагональ дисплея, тот..

2019-06-05 11:52:19
0
944
Факсы

Факсы

Наш магазин предлагает широкому спектру покупателей факсы, которые отличаются друг от друга режимами работы, функциональностью и моделями. Факсимильные аппараты имеют возможность связываться между собой по телефонной линии и передавать данные с помощью черно-белых и цветных текстов с изображениями. В течение многих лет факс был очень популярен и с усердием использовался сотрудниками фирм и предпри..

2019-03-11 02:09:31
0
1063
Groupe SEB приобрела Pacojet

Groupe SEB приобрела Pacojet

Groupe SEB объявила о приобретении Pacojet, швейцарской семейной компании, специализирующейся на разработке и маркетинге кухонного оборудования. Операция обогащает профессиональную деятельность французской группы дополнительным предложением брендов и продуктов в этом сегменте.«Мы очень рады приобретению Pacojet, — прокомментировал Тьерри де ла Тур д'Артэз, председатель Groupe SEB, — что позволит G..

2023-05-10 08:41:01
0
1389
Кормящим мамочкам

Кормящим мамочкам

Счастье и радость материнства неизменно сопровождают многочисленные хлопоты по уходу за малышом, да и физиологические особенности, связанные с функцией кормления, способны доставить немало забот. Сделать процесс кормления приятным и радостным для мамы и ребенка позволяют специальные бюстгальтеры для кормления.В этот особый период жизни обычное белье не способно справится с многократно возросшей на..

2019-03-26 21:55:25
0
558
Как выбирать плиты

Как выбирать плиты

Если Вы решили купить новую плиту, то в первую очередь Вам необходимо определиться с тем, какого типа плита Вам необходима. Этот вопрос решается просто, если в Вашем доме не проведен газ, Вам просто нужна электрическая плита. А если он все же есть, то стоит задуматься, какую же плиту выбрать. Но не зависимо от вида плиты, при покупке следует обратить внимание на следующие свойства.Настоящая хозяйк..

2019-03-09 17:31:45
0
644
Как выбрать спиннинг для новичка?

Как выбрать спиннинг для новичка?

Рыбалка – это распространенное хобби, как среди мужчин, так и женщин.Что может быть романтичнее, чем встречать рассвет на туманном берегу реки, когда первые солнечные лучи медленно искрят по воде?Действительно, рыбалка для рыбака – это больше, чем просто хобби. Это несомненная возможность отдохнуть, расслабиться, остаться наедине со своими мыслями.Но чтобы увлечение приносило не только моральное у..

2022-05-04 10:45:30
0
888
Как выбирать вспышки

Как выбирать вспышки

Вы решили приобрести фотовспышку для Вашего фотоаппарата. Давайте разберемся во всем этом разнообразии, которое представлено на рынке, чтобы сделать правильный выбор. Итак, разнообразие фотовспышек очень велико, как по моделям, так и по прочим характеристикам. Универсальные вспышки достаточно широко распространены и стоимость их не столь высока. Но прежде, чем установить ее на своем фотоаппар..

2019-03-09 14:27:27
0
642
Беговые дорожки

Беговые дорожки

Для тех, кто твердо решил купить беговую дорожку, актуален вопрос выбора модели техники из большого ассортимента, предлагаемого в магазине. Можно посоветовать обратить внимание на такие популярные бренды, как BH FITNESS, Bremshey, Eurofit, Horizon, Inter Atletika, JOHNSON, Matrix, Sport Business Center, Star Line, Tanturi, Vision Fitness, – их продукция отличается качеством исполнения и пользуется..

2019-03-22 08:20:56
0
1253
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) изображения и характеристики утечки

Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) изображения и характеристики утечки

Несколько лет назад Самсунг выпустила новый Андроид планшет под названием Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Теперь планируется выпуск 2022 года.Galaxy Tab S6 Lite (2022 Edition) будет оснащен дисплеем 10,4-дюйма, таким как в Galaxy Tab S6 Lite 2020 года. Но он будет предлагать только одну из конфигураций памяти: 4 ГБ ОЗУ и 64 ГБ локального хранилища. Модель только с Wi-Fi будет стоить 379 евро (394..

2022-05-13 08:46:42
0
1188