Як вибрати IP камеру

  • Як вибрати IP камеру

Відеоспостереження на сьогоднішній день є необхідним елементом нашого життя. У сучасному місті камери можна зустріти в магазинах, багатоквартирних і приватних будинках, офісних приміщеннях, дитячих садках і школах. Поява IP камер значно полегшила процес встановлення систем відеоспостереження. І якщо раніше це міг зробити лише фахівець з безпеки, то зараз із цим упорається і звичайний користувач.

Відрізняються IP камери від аналогових тим, що передача сигналу від них надходить вже в обробленому та стислому вигляді у форматі цифрового сигналу. Для цього використовується Internet Protocol (IP) мережі. В цьому випадку не потрібно додаткове прокладання з'єднувальних кабелів та придбання відеореєстратора високої вартості. 

Як вибрати IP камеру? Розглянемо основні моменти, які потрібно мати на увазі при покупці даного пристрою.

Об'єктив

Найважливішим технічним параметром IP камери є її об'єктив, а саме його охоплення. В IP-камерах встановлено об'єктив варіофокального та трансфокального вигляду. Другий тип може налаштовуватися під час використання дистанційного пульта керування або через веб-інтерфейс. У цьому їхня різниця між собою. За допомогою таких об'єктивів дуже зручно налаштовувати функції фокусування та масштабування. У випадках, коли їхнє регулювання потрібно систематично - це відмінний варіант.

Також об'єктиви відрізняються за діапазоном регулювання та режимом зйомки. Щоб вибрати оптимальний фокус камери, необхідно знати показник переведення кутів у фокусну відстань. І тому існує безліч таблиць з необхідними значеннями.

Матриця

Необхідною вивчення технічною характеристикою IP-камер є матриця. Вони існують двох видів: CMOS та SSD.

Перший варіант найпоширеніший і зазвичай зустрічається у бюджетних моделях. Він має менше енергоспоживання, високий рівень дії та гарну якість зйомки яскравих об'єктів.

SSD-матриці мають хорошу світлочутливість і добре сприймають рухомі об'єкти. Особливо такий тип камер подобається автолюбителям.

Корпус

При виборі IP-камери також рекомендуємо звертати увагу на корпус. Якою б якісною не була внутрішня електронна начинка, довговічно служити вона не зможе без надійного корпусу.

У більшості випадків відеоспостереження монтують на вулиці. Сильний дощ, мокрий сніг або інші механічні дії можуть пошкодити пристрій. Тому бажано, щоб камери були оснащені захистом від вологи та пилу, підігрівом та спеціальними антивандальними системами.

Спосіб підключення

Підключення IP-камери через Wi-Fi труднощів не викликає. При підключенні роутера камера отримує індивідуальну IP-адресу. Це дозволить користувачеві розширити площу охоплення до 100 метрів без додаткових підсилювачів, що досить зручно у використанні.

Але багато фахівців радять застосовувати саме провідне підключення. В цьому випадку не постраждає якість сигналу і передача буде чистішою. А під час роботи WI-Fi можуть виникнути будь-які перешкоди і це безумовно вплине на відеопотік.

ІЧ-підсвічування

Режим нічної зйомки або, як її інакше називають, ІЧ-підсвічування також є корисною функцією IP-камер. Іншими словами, пристрій оснащений інфрачервоним підсвічуванням за рахунок розташованих навколо об'єктива світлодіодів. Це означає, що запис можливий не лише вдень, а й у темний час доби.

Відповідно, передане зображення залежить від кількості світлодіодів. Чим більша їх кількість, тим якісніший відеопотік.

Датчик руху

Ця функція дозволяє значно заощадити дисковий простір. При підключенні даної опції відеозапис працює тільки при русі в кадрі. Тобто, коли в оточенні нічого не відбувається – камера працює в автономному режимі в ролі спостерігача.

Деякі IP-пристрої мають режим оповіщення під час початку зйомки. Це дуже зручно і одразу приверне вашу увагу. Зазвичай це необхідно при режимі моніторингу.

Аудіозапис

Ця додаткова функція іноді виявляється дуже корисною. У випадках, коли необхідно не лише розглянути картинку, а й почути розмову чи інший звук.

Зазначимо, що динамік та мікрофон зазвичай вбудовуються в сам пристрій. Але на деяких моделях вони можуть встановлюватись на зовнішньому корпусі. Для цього випадку в камерах є спеціальний двонаправлений аудіоканал.

Таким чином, перед покупкою IP-камери для встановлення системи відеоспостереження необхідно не тільки визначити її призначення, але детально вивчити всі внутрішні і зовнішні характеристики пристрою. Це допоможе зробити оптимальний вибір.

2022-12-14 16:13:00
0
531

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Названа дата выпуска наушников с очистителем воздуха Dyson Zone

Названа дата выпуска наушников с очистителем воздуха Dyson Zone

Экспериментальная комбинация наушников Dyson и маски для очистки воздуха поступит в продажу в Китае в январе 2023 года, а с марта поступит в продажу в Великобритании, США, Ирландии, Гонконге и Сингапуре.Концепция Dyson Zone, впервые анонсированная в марте этого года, уникальна. Он включает в себя накладные беспроводные наушники с шумоподавлением, которые можно носить как обычные пары обеспечивающи..

2022-12-08 08:56:59
0
751
Ассортимент телевизоров Sony 2023

Ассортимент телевизоров Sony 2023

Sony объявила о своей линейке телевизоров 2023 года, которая будет представлена во всех размерах, независимо от того, предпочитаете ли вы OLED, Mini LED или более доступные технологии Full Array LED.Линейка Sony Bravia XR включает четыре новые модели: телевизоры X95L Mini LED, X90L Full Array LED, A95L QD-OLED и A80L OLED.Каждый из них оснащен фирменным набором микросхем Cognitive Processor XR, ко..

2023-03-01 21:28:39
0
1118
Точила для ножей

Точила для ножей

Приспособления для заточки лезвий различных инструментов люди используют с незапамятных времен; ведь сразу выбрасывать затупившееся приспособление и приобретать (или изготавливать) новое – это неразумно, поскольку требует времени и денег. Изначально лезвия затачивались с помощью камней. Специальные камни (оселки) некогда являлись обязательной частью снаряжения любого воина. Археологические исследо..

2019-03-21 19:34:05
0
714
Батончики

Батончики

Для чего нужны данные продуктыОдной из самых распространенных и популярных спортивных добавок, безусловно, являются протеиновые батончики. Они отличаются приятным вкусом и отлично подходят для утоления легкого чувства голода между основными приемами пищи. Эти добавки можно также потреблять непосредственно во время тренировки. Протеины являются своеобразным «строительным материалом» для мышечной тк..

2019-03-25 14:39:42
0
1386
Тест AV-ресиверов

Тест AV-ресиверов

Sony STR-DH800КОНСТРУКЦИЯПодкупает деловой (читай — эргономичный) дизайн передней панели. Ее нижняя треть, где находятся AV-вход с гнездом для подключения микрофона системы автокалибровки, а также выход на наушники, несколько выдвинута вперед, благодаря чему образовалась наклонная полка, на которую вынесли кнопки выбора DSP-режима, информации, выводимой на флуоресцентный дисплей и степени его ярко..

2019-06-07 12:05:52
0
889
Компасы

Компасы

Если вы собрались в поход, то одним из важнейших аксессуаров, который обязательно должен присутствовать в вашем рюкзаке является компас. Без него довольно трудно ориентироваться в незнакомой местности, особенно если вы заблудились. Конечно, хорошо если вы можете ориентироваться по мху на деревьях, солнцу и звездам, но лучше все-таки обезопасить себя от неприятных ситуаций.Этот прибор представляет ..

2019-03-21 18:57:47
0
673
Полезные советы по выбору плит

Полезные советы по выбору плит

Как правильно выбрать плитуНаверное, ни кто не будет спорить, что плита, будь-то газовая, электрическая, или же комбинированная, а также встраиваемая или отдельно-стоящая - является неотъемлемой частью кухни.Встраиваемая бытовая техника на сегодняшний день сумела завоевать большую долю рынка, безусловно, являясь самым современным веянием. Тем не менее, если имеющийся в вашей квартире или доме кухо..

2019-07-01 16:13:27
0
898
Зачем проверять контрагентов, адвокатское сопровождение сделок

Зачем проверять контрагентов, адвокатское сопровождение сделок

Удачный исход любой сделки, будь то разовая операция или сотрудничество на длительный период, включает обязательное условие — сбор информации о контрагенте. Предприятие может осуществлять проверку стороны договора самостоятельно или доверить процедуру бизнес-адвокату https://slinko.com.ua.Важно, чтобы комплекс мер по проверке контрагентов предприятия осуществлялся не от случая к случаю, а на систе..

2023-04-24 18:01:37
0
564
Искусство парфюмерии

Искусство парфюмерии

Наиболее загадочное, неуловимо ускользающее среди всех человеческих ощущений – это обоняние. Овладев однажды человеком, запах может даже через многие десятилетия вернуть человеку былые ощущения. Диапазон влияния запаха на человека настолько разнообразен и широк, что люди не всегда дают объяснение, чем пленяет их определенный аромат.Искусство парфюмерии удивительно и прекрасно. Сладостный, загадочн..

2019-06-19 17:21:16
0
2145