Все, що потрібно знати про Amazon Kindle: питання-відповіді

  • Все, що потрібно знати про Amazon Kindle: питання-відповіді

У електронних книг Кіндл є все, що потрібно сучасному читачу. Пристрої надають доступ до величезної бібліотеки безкоштовних книг, багато з яких немає у фізичних копіях. На випадок подорожі, не потрібно везти з собою важку валізу – вся література в цифровому форматі знаходиться в одному гаджеті. Щоб отримати новинку, не потрібно йти до букіністичного магазину, а читати комфортно навіть за повної темряви – тримайте книгу з підсвіченим екраном однією рукою! До того ж, в будь-який момент можна змінити розмір шрифту, що чудово для читачів з вадами зору.

Отже, сумнівів, що Kindle книги – це круто, майже немає. Водночас, є багато відкритих питань щодо нюансів користування, вибору найкращої моделі, функціоналу тощо. У формі коротких запитань та відповідей, фахівці магазину AVIC розставляють всі крапки над «І». Читайте та пізнавайте Amazon Kindle досконало! 

Яка різниця між Kindle та Kindle Fire?

Тим, хто ще не мав справи з електронними книгами Кіндл, варто розуміти, що Fire – це планшетний ПК, а рідер Kindle — це спеціальний пристрій для читання, без додатків та відвабливого функціоналу.

Чому б просто не читати у програмі Kindle на планшеті або телефоні?

Хоча й можна використовувати додаток Кіндл на планшеті чи смартфоні, проте ці гаджети не мають такої автономності, як Kindle книги. Час роботи останніх набагато довший (до 6 тижнів без підзарядки), а екрани на основі цифрового чорнила випромінюють значно менше синього спектра (шкідливого для очей). Отже, читати значно комфортніше.


Яку Амазон Кіндл обрати?

В 2023 році можна купити: 

  1. Базовий Kindle. З екраном 6 дюймів (роздільна здатність 300 пікселів на дюйм), 16 ГБ внутрішньої пам’яті, до 6 тижнів автономність та 2 години тривалість заряджання (через USB-C).
  2. Paperwhite. Дисплей 6,8 дюйма, водонепроникний корпус, до 10 тижнів автономності, гортання сторінок на 20% швидше, ніж в моделі Basic. Різновид пристрою – Kids Paperwhite з додатковою підпискою на дитячий контент та батьківським контролем.
  3. Kindle Scribe. Гаджет для нотаток зі стилусом, що точно передає почерк юзера. Великий 10,2-дюймовий екран робить комфортною роботу з розміткою PDF-файлів, ідеальний для малювання. Працювати можна на звичайному або пунктирному «папері». Накопичувач пам’яті складає до 32 ГБ. Модель також підтримує бездротову зарядку та підсвічування з авторегулюванням.
  4. Kindle Oasis. Преміальне рішення з полегшеним алюмінієвим корпусом для зручності тримання в руці. Дисплей 7 дюймів (300ppi), фізичні кнопки перегортання сторінок, автоматичне регулювання яскравості – ще не всі козирі пристрою. Електронна книга Кіндл стійка до впливу вологи, має до 32 ГБ пам’яті, підтримує інтерфейси зв’язку Wi-Fi, LTE, Bluetooth, microUSB.

Як бачите, варіантів достатньо – лишається обрати відповідний особистим потребам.

Чи може дорослий користуватися Kids Kindle і навпаки?

Так! Дитячі та дорослі Kindle базового рівня мають однакову апаратну складову та ПЗ. Проте, якщо ви ввійдете в систему, як дитина, вам не будуть доступні веб-браузер та соцмережі. 

Чи можна слухати аудіокниги на Kindle?

Опція можлива, але вибірково. Користувачу доступні звукові записи Audible (вам знадобляться навушники Bluetooth), проте не можна слухати Libby, Hoopla чи інші аудіокниги.


8 ГБ Кіндл для зберігання книг - цього достатньо?

Однозначно! 8 ГБ вміщує приблизно 2000-4000 електронних книг, тож навряд чи скоро у вас закінчиться пам'ять. Моделі з більшою кількістю накопичувача варто брати, якщо віддаєте перевагу аудіо книгам. 

Чи є реклама на Kindle?

Так, на пристрої з коробки вона показується на головному екрані. Але її можна вимкнути. Таким чином, позбутися надокучливих спливаючих вікон. 

Кіндле водостійкі?

Усі конфігурації, крім Basic, водонепроникні. Якщо любите читати у ванній чи басейні, можливо, вам потрібно купити Paperwhite.


Чи зручно читати Kindle при яскравому сонячному світлі?

Екрани пристроїв працюють на основі цифрового чорнила, отже, тут не може бути відблисків. Читати на сонці так само зручно, як і в приміщенні. 

Книги для Кіндл доступні чи треба купувати окремо?

Електронні книги Amazon постачаються з безкоштовною підпискою на Amazon Kids+ або Kindle Unlimited. Після закінчення терміну дії ви можете або продовжити передплату, або завантажити ebook з інших джерел. 

Де купити Kindle?

AVIC.UA – хороше місце, щоб придбати електронну книгу Амазон за вигідною ціною. В асортименті магазину онлайн та в точках продажу в Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі, доступні всі актуальні моделі.

2023-10-12 08:23:27
0
825

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Apple iPhone 15 Pro может вообще отказаться от физических кнопок

Apple iPhone 15 Pro может вообще отказаться от физических кнопок

По словам уважаемого отраслевого аналитика Минг-Чи Куо, Apple может отказаться от кнопок громкости и питания на своем следующем iPhone.В его последнем отчете говорится, что iPhone 15 Pro и 15 Pro Max «вместо этого могут использовать твердотельные кнопки». Он предполагает, что в телефонах вместо этого будут «таптические» кнопки, которые работают как кнопка «Домой» на iPhone 7 и 8.Он слегка вибрируе..

2022-10-28 09:33:19
0
1364
Как стать front-end разработчиком?

Как стать front-end разработчиком?

Фигура программиста в настоящее время является одной из самых востребованных профессиональных фигур веб-агентствами и компаниями, работающими в сфере разработки приложений и программного обеспечения.Многие компании сегодня предлагают курсы front-end с качественным обучением по полному циклу. Например, учебный центр IT STEP выпускает наилучших специалистов с отменным уровнем профессиональной подгот..

2023-02-23 10:26:58
0
590
Обзор фотокамеры Sony Cybershot DSC-WX1

Обзор фотокамеры Sony Cybershot DSC-WX1

Очень маленький и привлекательный, Sony WX1 таит в себе несколько специфических особенностей, о которых вы никогда не догадаетесь, просто глядя на него. Новые функции - обнаружение лица или улыбки при съемке, отличная работа при низкой освещенности, камера позволит вам получить такие снимки в помещении и ночью, которые вы никогда бы не смогли отснять без получения размытия от движения объекта и дв..

2019-06-10 10:46:01
0
1047
Жизнь в новых жилых комплексах: преимущества и возможности

Жизнь в новых жилых комплексах: преимущества и возможности

Современные жилые комплексы представляют собой настоящие городки внутри города. Они предлагают своим жителям не только комфортабельное жилье, но и полный спектр услуг и инфраструктуры для удобной и насыщенной жизни.Ниже мы рассмотрим основные преимущества жизни в новых жилых комплексах.Наш рейтинг жилых комплексов считает, что самые удачные новостройки, которые популярны среди украи..

2023-03-27 10:02:23
0
843
Интернет-планшеты

Интернет-планшеты

Интернет-планшеты (Веб-планшеты, Pad-планшеты, Веб-блокноты, и т.п.) – планшетные компьютеры, которые используются в основном для серфинга в сети интернет. Интернет-планшеты совмещают самые яркие достоинства ноутбуков и смартфонов. Подобные планшетные ПК различных производителей с успехом используются для просмотра видео, фотографий, прослушивания музыки, интернет-серфинга и использования различны..

2019-03-11 01:31:44
0
660
Аксессуары для ванной комнаты

Аксессуары для ванной комнаты

Скорость жизни большого города, повседневные заботы, дела, которые нужно решить на работе, дома, вытягивают все силы. Мысли только об минутном отдыхе… В этом случае, единственным местом, где Вы сможете полностью расслабится восстановить силы за несколько минут, когда Вы полностью принадлежите только себе, и снова полными сил вернуться к ежедневности является ванная комната. Поэтому, она должна быт..

2019-03-25 18:43:44
0
1393
Ломтерезки

Ломтерезки

Ломтерезки – это современные кухонные устройства, которые существенно упрощают и ускоряют процесс приготовления угощения даже для самой большой компании.Данные устройства позволяют за короткое время нашинковать просто огромное количество овощей и фруктов, или натереть твердые сорта сыра без особых усилий. Такое удобное устройство, как ломтерезка купить можно в нашем магазине, адрес которого имеетс..

2019-03-19 02:30:52
0
607
Креатин

Креатин

Креатин - это азотсодержащая карбоновая кислота, которая принимает активное участие в энергетическом обмене в мышечных и нервных клетках. Данное соединение является одним из важнейших регуляторов силы сокращения сердечной мышцы.Вы можете купить креатин в виде пищевых добавок, посетив один из наших магазинов. В торговых точках, адреса которых вы найдете на сайте, разнообразные смеси, предназначенны..

2019-03-22 18:19:14
0
749
Ортопедические матрасы

Ортопедические матрасы

Убеждать кого-либо купить ортопедический матрас мы не будем, потому что все знают, что эта вещь очень надёжна, удобна, комфортна, долговечна, обладает анатомическими свойствами и стоит относительно недорого. Причём цена и качество таких товаров напрямую зависит в большей степени от наполнителей и структуры этих товаров.Современные ортопедические матрасы обладают высокой чувствительностью к весу и ..

2019-03-25 20:31:48
0
708