Все, що потрібно знати про Amazon Kindle: питання-відповіді

  • Все, що потрібно знати про Amazon Kindle: питання-відповіді

У електронних книг Кіндл є все, що потрібно сучасному читачу. Пристрої надають доступ до величезної бібліотеки безкоштовних книг, багато з яких немає у фізичних копіях. На випадок подорожі, не потрібно везти з собою важку валізу – вся література в цифровому форматі знаходиться в одному гаджеті. Щоб отримати новинку, не потрібно йти до букіністичного магазину, а читати комфортно навіть за повної темряви – тримайте книгу з підсвіченим екраном однією рукою! До того ж, в будь-який момент можна змінити розмір шрифту, що чудово для читачів з вадами зору.

Отже, сумнівів, що Kindle книги – це круто, майже немає. Водночас, є багато відкритих питань щодо нюансів користування, вибору найкращої моделі, функціоналу тощо. У формі коротких запитань та відповідей, фахівці магазину AVIC розставляють всі крапки над «І». Читайте та пізнавайте Amazon Kindle досконало! 

Яка різниця між Kindle та Kindle Fire?

Тим, хто ще не мав справи з електронними книгами Кіндл, варто розуміти, що Fire – це планшетний ПК, а рідер Kindle — це спеціальний пристрій для читання, без додатків та відвабливого функціоналу.

Чому б просто не читати у програмі Kindle на планшеті або телефоні?

Хоча й можна використовувати додаток Кіндл на планшеті чи смартфоні, проте ці гаджети не мають такої автономності, як Kindle книги. Час роботи останніх набагато довший (до 6 тижнів без підзарядки), а екрани на основі цифрового чорнила випромінюють значно менше синього спектра (шкідливого для очей). Отже, читати значно комфортніше.


Яку Амазон Кіндл обрати?

В 2023 році можна купити: 

  1. Базовий Kindle. З екраном 6 дюймів (роздільна здатність 300 пікселів на дюйм), 16 ГБ внутрішньої пам’яті, до 6 тижнів автономність та 2 години тривалість заряджання (через USB-C).
  2. Paperwhite. Дисплей 6,8 дюйма, водонепроникний корпус, до 10 тижнів автономності, гортання сторінок на 20% швидше, ніж в моделі Basic. Різновид пристрою – Kids Paperwhite з додатковою підпискою на дитячий контент та батьківським контролем.
  3. Kindle Scribe. Гаджет для нотаток зі стилусом, що точно передає почерк юзера. Великий 10,2-дюймовий екран робить комфортною роботу з розміткою PDF-файлів, ідеальний для малювання. Працювати можна на звичайному або пунктирному «папері». Накопичувач пам’яті складає до 32 ГБ. Модель також підтримує бездротову зарядку та підсвічування з авторегулюванням.
  4. Kindle Oasis. Преміальне рішення з полегшеним алюмінієвим корпусом для зручності тримання в руці. Дисплей 7 дюймів (300ppi), фізичні кнопки перегортання сторінок, автоматичне регулювання яскравості – ще не всі козирі пристрою. Електронна книга Кіндл стійка до впливу вологи, має до 32 ГБ пам’яті, підтримує інтерфейси зв’язку Wi-Fi, LTE, Bluetooth, microUSB.

Як бачите, варіантів достатньо – лишається обрати відповідний особистим потребам.

Чи може дорослий користуватися Kids Kindle і навпаки?

Так! Дитячі та дорослі Kindle базового рівня мають однакову апаратну складову та ПЗ. Проте, якщо ви ввійдете в систему, як дитина, вам не будуть доступні веб-браузер та соцмережі. 

Чи можна слухати аудіокниги на Kindle?

Опція можлива, але вибірково. Користувачу доступні звукові записи Audible (вам знадобляться навушники Bluetooth), проте не можна слухати Libby, Hoopla чи інші аудіокниги.


8 ГБ Кіндл для зберігання книг - цього достатньо?

Однозначно! 8 ГБ вміщує приблизно 2000-4000 електронних книг, тож навряд чи скоро у вас закінчиться пам'ять. Моделі з більшою кількістю накопичувача варто брати, якщо віддаєте перевагу аудіо книгам. 

Чи є реклама на Kindle?

Так, на пристрої з коробки вона показується на головному екрані. Але її можна вимкнути. Таким чином, позбутися надокучливих спливаючих вікон. 

Кіндле водостійкі?

Усі конфігурації, крім Basic, водонепроникні. Якщо любите читати у ванній чи басейні, можливо, вам потрібно купити Paperwhite.


Чи зручно читати Kindle при яскравому сонячному світлі?

Екрани пристроїв працюють на основі цифрового чорнила, отже, тут не може бути відблисків. Читати на сонці так само зручно, як і в приміщенні. 

Книги для Кіндл доступні чи треба купувати окремо?

Електронні книги Amazon постачаються з безкоштовною підпискою на Amazon Kids+ або Kindle Unlimited. Після закінчення терміну дії ви можете або продовжити передплату, або завантажити ebook з інших джерел. 

Де купити Kindle?

AVIC.UA – хороше місце, щоб придбати електронну книгу Амазон за вигідною ціною. В асортименті магазину онлайн та в точках продажу в Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі, доступні всі актуальні моделі.

2023-10-12 08:23:27
0
428

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Кровати и раскладушки

Кровати и раскладушки

Каждый человек во сне проводит третью часть жизни. Поэтому выбор ложа – задача очень ответственная. Чтобы отдохнуть и восстановить силы во время сна, кровать купить необходимо не только красивую, а и удобную и износостойкую.По своей модификации они делятся на раскладные и классические. Каждый из вариантов имеет свои недостатки и преимущества. Трансформеры пользуются популярностью благодаря своей к..

2019-03-25 19:42:41
0
463
Бухгалтерські послуги - надійний ключ до фінансової дисципліни та розвитку бізнесу

Бухгалтерські послуги - надійний ключ до фінансової дисципліни та розвитку бізнесу

У сучасних умовах глобалізації та зростаючої конкуренції бізнес-середовище стає все складнішим і вимагає від підприємців високого рівня професіоналізму. Однією з найважливіших сфер, що покликана сприяти успішному функціонуванню підприємства, є бухгалтерія https://xn----7sbcickaxdpjf4doeinlcz.xn--j1amh/uk/buxgalterski-poslugi-cini/. Вона не лише відіграє ключову роль у веденні обліку, а й забезпечу..

2023-07-31 16:44:57
0
933
USB-хабы

USB-хабы

В последнее время пользователи сталкиваются с невозможностью подключения к компьютеру сразу нескольких цифровых устройств, которые в большом количестве выпускаются производителями электроники. Это связано, прежде всего, с нехваткой гнезд для подключения девайсов. Для разрешения данной проблемы продвинутые пользователи используют USB hab. Этот специальный коннектор работает от свободного гнезда ком..

2019-03-13 16:07:20
0
587
Стабилизаторы напряжения

Стабилизаторы напряжения

И для маленьких населенных пунктов, и для больших городов, таких как Киев, стабилизаторы напряжения крайне необходимы. Разнообразное электротехническое оборудование значительно облегчает все сферы жизни и делает их полноценными. Электродвижущая сила и разность потенциалов – это те параметры электрического тока, которые иногда бывают непостоянны. Этот фактор негативно влияет на электротехнику, прив..

2019-03-13 20:20:21
0
607
Обзор вспышки Metz Mecablitz 58 AF-1

Обзор вспышки Metz Mecablitz 58 AF-1

ВведениеЦифровая вспышка Metz Mecablitz 58 AF-1 является лучшим произведением инженерной мысли конструкторов этой немецкой фирмы. Она обладает внушительным набором функций, которые включают высокую скорость синхронизации, беспроводные функции, многозонный автофокус и т.д.Качество сборки вспышки отличное. Корпус, хотя и не защищен от непогоды, но конструкция его очень прочна. Лючки и крышки отсеков..

2019-06-06 14:11:33
0
927
GPS-часы

GPS-часы

Вы приняли решение купить gps навигатор, но не знаете где купить по самой приемлемой цене – заходите в AllBay!После того, как технический прогресс сделал значительный шаг вперед, человек уже не мыслит своей жизни без некоторых приборов и аппаратов, ставших привычными и будничными. К примеру, кто сейчас может отказаться от мобильного телефона или телевизора?К данному классу приборов, в скором време..

2019-03-25 20:41:47
0
778
3D очки

3D очки

Трехмерная технология сравнительно недавно вошла в нашу жизнь. Интересная и увлекательная, она сразу же стала популярной и востребованной. Все современные кинотеатры предлагают насладиться просмотром фильмов и мультфильмов в трехмерном пространстве. Для этого необходимо всего лишь надеть специальные зд очки.Сегодня технический прогресс шагнул еще дальше. Теперь, чтобы получить удовольствия от трех..

2019-03-18 18:10:03
0
1346
Горелки, баллоны

Горелки, баллоны

В создании комфорта во время отдыха, помогут почувствовать себя как дома, на лоне природы туристические горелки. Сегодня их существует несколько видов, самыми популярными среди которых являются газовые. Большинство туристов отдают предпочтение именно газовым горелкам, благодаря их небольшому весу и компактности. Кроме того, они не нуждаются в предварительном прогреве, не являются источником неприя..

2019-03-21 18:42:02
0
604
Обзор Google Pixel Buds Pro: Google становится премиальным

Обзор Google Pixel Buds Pro: Google становится премиальным

Google — относительный новичок на рынке наушников. Технология компании — Google Assistant — присутствует в наушниках уже несколько лет, но с точки зрения аппаратного обеспечения Pixel Buds Pro — это всего лишь четвертый комплект наушников Google.Pixel Buds начали эту тенденцию в 2017 году, но только в 2020 году Pixel Buds следующего поколения попытались изменить этот опыт. В 2021 году к ним присое..

2022-10-04 11:02:18
0
571