Безконтактний алкотестер - як вибрати, плюси і мінуси конструкції

  • Безконтактний алкотестер - як вибрати, плюси і мінуси конструкції

Проводити перевірку алкогольного сп'яніння у людини можна різними способами. Найпоширенішим і найзручнішим є використання приладу, який називається - алкотестер. При цьому і способи тестування можуть відрізнятися. Найчастіше для проведення виміру застосовується додаткова вставка, яка називається мундштук, але можливо придбати якісний алкотестер без мундштука.

Давайте розглянемо відмінності таких способів взяття проби повітря з легень людини при перевірці її на сп'яніння. У чому їхні відмінності, плюси і мінуси, а також, як купити безконтактний алкометр для ваших цілей правильно.

Що таке безконтактний алкотестер?

Спочатку кілька слів про поняття - безконтактний алкометр. Частина подібних приладів при тестуванні застосовує мундштук. Він вставляється в приймальну камеру в спеціальне гніздо, фіксується там. Під час тесту людина торкається губами мундштука і робить глибокий видих. У такий спосіб наповнюється внутрішня камера забору проб приладу, де міститься і сенсор, що визначає в цьому повітрі молекули етилового спирту.

Це контактний вимір, і він так називається, тому що випробовуваний торкається мундштука губами. Другий спосіб відрізняється від описаного тим, що торкатися губами нічого не треба. Особа, що тестується, видихає в бік воронки або приймальної камери алкотестера повітря, не торкаючись нічого губами. Якась частина його потрапляє на сенсор, і він визначає наявність алкоголю або його відсутність.

Плюси і мінуси алкометрів без мундштука

Тепер давайте розглянемо позитивні і негативні сторони алкотестера без мундштука. І почнемо з найголовнішого плюса. Річ у тім, що під час масового тестування людей, наприклад, на виробництвах у великих і середніх компаніях, навіть під час роботи правоохоронних органів, використання мундштука має одноразовий характер.

На одного випробовуваного застосовується з санітарних і гігієнічних міркувань один мундштук за один тест. Якщо потрібно щодня робити кілька десятків або сотень вимірювань, то на кожен день будуть потрібні десятки і сотні мундштуків. За довгий проміжок часу це тисячі і навіть сотні тисяч таких виробів доведеться витратити і потім викинути. А вони не так дешево коштують, якщо міряти все це великими кількостями. За рік компанія витратить серйозну суму.

Усіх цих витрат не потрібно робити, якщо застосовувати безконтактний спосіб тестування. У цьому разі достатньо протерти приймальну лійку або вхід у приймальну камеру приладу, і можна робити наступний тест. Іншими словами, так економляться гроші бюджетної або комерційної організації. А всі підсумкові плюси в цьому випадку будуть тоді такими:

  • економія коштів на витратних матеріалах;
  • можливість взяття проби повітря у людини в пасивний спосіб, коли її безпосереднє залучення до тестування необов'язкове;
  • зручність проведення заміру;
  • спрощення поводження з приладом;
  • довговічність приймального входу, в який вставляється багаторазова воронка. 

Тепер про мінуси взяття проби повітря без мундштука. Знижується точність вимірювання, це головний нюанс. Якщо вказувати на такий спосіб тестування, то за його допомогою можна визначити п'яна людина чи твереза, але наскільки сильним є ступінь її сп'яніння визначити дуже точно не вийде. Для цього замір потрібно робити з мундштуком, що забезпечує належний ступінь наповнення камери сенсора повітрям.

Однак слід розуміти, що для потреб підприємства під час масових перевірок співробітників важливим є саме розуміння - п'яний чи тверезий, розуміння точного ступеня сп'яніння може носити вже вторинний характер, щоб ухвалити щодо працівника рішення про недопуск на робоче місце.

Як вибрати безконтактний алкотестер?

Як купити безконтактний алкотестер правильно? Для цього підбирайте модель під ваші потреби. Головний критерій тут - рекомендована кількість тестувань на добу. Ваші потреби в тестах на день і цей параметр мають збігатися з невеликим запасом на користь алкотестера. 

Не варто купувати прилад дешевше, але без балансу між реальним числом добових вимірювань і його характеристиками. Тут важлива відповідність. Решту параметрів алкометра слід вибирати вже на свій розсуд.

2024-06-24 16:35:54
0
306

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями

Статьи

Микроволновые печи

Микроволновые печи

Микроволновые печи – это высокотехнологичные бытовые электроприборы, без которых сложно представить современную кухню. Любая микроволновая печь предназначена для быстрого, эффективного и максимально равномерного размораживания, приготовления или разогревания продуктов. В основе действия данных устройств лежит преобразование энергии электромагнитного излучения в тепловую энергию материала (в данном..

2019-03-19 02:57:07
0
882
Обзор нетбука - Asus Eee PC 1001PXD

Обзор нетбука - Asus Eee PC 1001PXD

Первоначально нетбуки позиционировались как более дешевая, мобильная замена полноценным ноутбукам. Однако со временем они становились все более функциональными, красивыми и соответственно дорогими. При этом многие покупатели хотят купить именно дешевый нетбук, пусть и лишенный некоторого, зачастую ненужного функционала, Asus Eee PC 1001PXD - именно такой.ДизайнНетбук входит в семейство - Seashell,..

2019-06-05 17:32:20
0
1113
Мерседес: ТОП-5 на вторичном рынке

Мерседес: ТОП-5 на вторичном рынке

Автомобили от легендарного немецкого концерна радуют владельцев транспортных средств по всему миру порядка ста лет. Это так называемая визитная карточка для многих, показатель непревзойденного стиля, вкуса и высокого статуса. Благодаря выпуску широкой линейки автомобилей Mercedes, они доступны обширной целевой аудитории. Заказать Мерседес из США представляется возможным на сайте компании PLC Group..

2023-11-21 16:44:03
0
413
Выбираем лучшую кофемашину для дома

Выбираем лучшую кофемашину для дома

Кофемашина – аппарат для приготовления кофейных напитков в домашних условиях. Идеальная кофемашина должна обладать высокой функциональностью, производить хороший кофе и конечно быть простой в использовании. На кухнях всё еще остаются кофеварки, турки, но всё же кофемашины являются более практичными. От помола зерен до заваривания самого кофе – всё делается автоматически. Остаётся только засыпать с..

2022-05-06 12:10:28
0
1087
Весы кухонные

Весы кухонные

Огромное количество современных хозяек после того, как видят в рецептах точное количество грамм определенных ингредиентов, теряют всяческое желание продолжать готовить по нему блюдо. Причина очевидна: соблюсти точные пропорции каждого ингредиента без использования кухонных весов практически невозможно.Не стоит думать, что таким устройством пользуются лишь неопытные кулинары. Напротив, с каждым при..

2019-03-19 01:22:20
0
766
Google Pixel Fold: официальные изображения складного смартфона

Google Pixel Fold: официальные изображения складного смартфона

Google выпустила официальные изображения своего складного смартфона Pixel Fold, что подтверждает слухи о разработке этого устройства. Несколько фотографий Pixel Fold были опубликованы на сайте Nils Ahrensmeier, в которых показаны различные углы смартфона и его складывающаяся конструкция.На изображениях можно заметить, что Pixel Fold имеет внешний дисплей, расположенный на одной из половинок, котор..

2023-05-05 06:56:39
0
2896
Насколько надежные новые iPhone 13 Pro?

Насколько надежные новые iPhone 13 Pro?

Недаром Apple присуждает награду Pro своим самым качественным и самым дорогим смартфонам. iPhone 13 Pro – это высококлассный девайс, который обладает 6,1-дюймовым дисплеем, 459 пикселей на дюйм. Также, устройство оснащено мощным процессором A15 Bionic с производительностью до 3,2 ГГц, поэтому может справляться с самыми требовательными 3D-играми так же легко, как и с вызовами. Очень досадно, ког..

2023-03-23 18:02:22
0
571
Бленды

Бленды

Если у Вас есть фотоаппарат, то бленда к объективу – это необходимая вещь для Вас. Бленда к объективу, является незаменимым аксессуаром для любых фотоаппаратов. Она может быть в качестве отдельной накладки или же частью оправы объектива. На первый взгляд это неприметный элемент фототехники, но значение его велико. Бленды или лепестковая бленда, выполняют функцию защиты фото от бликов, также являют..

2019-03-10 04:09:44
0
1654
Почему стоит купить iPhone 14 Plus вместо других смартфонов этой фирмы

Почему стоит купить iPhone 14 Plus вместо других смартфонов этой фирмы

В тестовой лаборатории iPhone 14 Plus, цену на который можно узнать на сайте Mobileplanet, получил высокую общую оценку и является сравнительно дешевым смартфоном в мире iPhone. Данная модель может стать реальной альтернативой более дорогим флагманским устройствам.Купить в Одессе Айфон в Mobileplanet можно по низкой цене. Интернет-магазин проводит распродажу данной модели телефона.Основные характе..

2023-03-21 16:45:53
0
802